دوشنبه , ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۶:۱۷ قبل از ظهر

تعمیر مایکروفر ال جی💠نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران💠

تعمیر مایکروفر ال جی

مایکروفر هم یکی دیگر از محصولات الکتریکی است که خیلی از کارها در رابطه با آشپزی در آشپزخانه ها را آسان تر کرده است؛ در این مطلب قصد داریم در رابطه با تعمیر مایکروفر و تعمیر مایکرفر ال جی توضیحاتی را بدهیم.

تعمیر مایکروفر ال جی
تعمیر مایکروفر ال جی

مایکروفر ال جی

امروزه بیشتر افراد برای راحت تر بودن و مدت زمان کمتری را در آشپزخانه سپری کنند از وسیله ایی به نام مایکروفر استفاده می کنند، این وسیله هم مانند دیگر وسایل الکتریکی ممکن است که در بعضی مواقع دچار مشکلاتی بشود و نیاز به تعمیرات داشته باشد.

بیشتر دستگاه های مایکروفر دارای کیفیت بالایی هستند ولی باز هم مکن است دچار مشکلاتی بشوند ولی با وجود قیمت های بالای دستگاه مایکروفر افراد ترجیح تعمیر دستگاه را بر خرید دوباره ی آن  را می دهند.

با سرویس های به موقع و نحوه ی نگه داری صحیح از دستگاه از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

مشکلات رایج مایکروفر

مشکلات شایع در بین مایکروفرها احتمال دارد در قسمت برد الکتریکی، سیم کشی، میکروسوئیچ، خازن دیود، ترانس ولتاژ، لامپ اشعه و … باشد و برای مشکلات این چنینی باید با متخصصین تعمیر مایکروفر ال جی تماس بگیرید تا مشکل دستگاه را بررسی کنند و آن را برطرف نمایند.

گرم نشدن مایکروفر

گاهی ممکن است که دستگاه مایکروفر شما غذا را به خوبی گرم نکند، یا بدنه ی دستگاه بیش از حد مجاز گرم بشود، سینی مایکروفر نچرخد، و یا لامپ دستگاه روشن نشود، جرقه زدن دستگاه، جلو نرفتن برنامه ی تنظیم شده، خاموش شدن دستگاه مایکروفر، در هر صورت با نمایش اینگونه مشکلات در سیستم خود با متخصصان تعمیر مایکروفر ال جی تماس حاصل کنید و از افراد با تجربه و ماهر در کادرشان استفاده کرده تا عیب دستگاه شما را برطرف کنند.

کار نکردن مایکروفر

گاهی ممکن است که نور لامپ مایکروفر شما کم شده باشد و یا چشمک بزند که به تنظیمات دستگاه ربط دارد ولی اگر اصلاً کار نمیکند وخاموش است احتمالاً سوخته است، که باید تعویض گردد ولی چون مکان قرار گرفتن لامپ در نزدیکی خازن است کار خطرناکی است و باید از متخصصان تعمیر مایکروفر ال جی کمک بگیرید تا برایتان کار تعویض لامپ را انجام بدهند.

تعمیر مایکروفر ال جی
تعمیر مایکروفر ال جی

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر

اگر دستگاه مایکروفر شما در حین کار خاموش و بعدش روشن بشود ممکن است که مشکلاتی مانند خراب شدن قفل درب باشد زیرا باعث شده که دستگاه برای چند ثانیه خاموش بشود، گاهی هم ممکن است که فن موتور، ترانسفور و یا تاچ پد برایشان مشکلی پیش آمده باشد که اینا هم باعث خاموش شدن دستگاه می شود و یا بخاطر قطعات قدیمی مثل خازن و یا سوئیچ که در اثر مصارف مکرر باعث خراب شدن شده باشند.

خوب گرم نشدن غذا در مایکروفر

در زمانیکه دستگاه مایکروفر شما غذا را خوب گرم نمیکند احتمال دارد بخاطر فیوز باشد و همچنین دلایلی دیگری هم می تواند ایجاد کننده ی این مشکل باشد، اگر گرم کردن بخاطر فیوز باشد می توانید دستگاه مایکروفر را ریست کنید، همچنین باید محافظ حرارتی هم در صورت مشکل تعویض گردد تا دستگاه بتواند دوباره مثل قبل از خراب شدن خوب کار کند،زمانی هم احتمال دارد بخاطر اینکه زمان پخت را مناسب انتخاب نکرده اید و تنظیمات درست نیست باعث شده گرما تولید نشود و باید تنظیمات را درست کنید.

نچرخیدن سینی مایکروفر

در زمانیکه که صفحه ی گردون داخل دستگاه از چرخش می ایستد ممکن است اشکال در موتور گردان دستگاه باشد و یا احتمال دارد در زیر صفحه کثیفی مواد و چربی تجمع کرده باشد که این خود باعث سفتی و حرکت نکردن صفحه می شود که باید دستگاه توسط متخصصان تعمیر مایکروفر ال جی بررسی شود.

تعمیر مایکروفر ال جی
تعمیر مایکروفر ال جی

جرقه زدن مایکروفر

گاهی با ریختن مواد غذایی در داخل مایکروفر باعث ایجاد جرقه می شود که بعد از تمیز کردن مشکل برطرف می شود ولی گاهی این جرقه در اثر دلیلی بر خرابی دیود ولتاژ بالا و یا همزن می باشد و شما خود نمی توانید مشکل را برطرف نمایید، بنابراین باید جریان برق را دیود ها بررسی کرد چون جریان در آنها یک سویه است و در یک جهت مقاومت بالاتر و در جهت دیگر مقاومت پایین تر است و در صورت خرابی باید دیود توسط متخصصان تعمیر مایکروفر ال جی تعویض گردد.

اگر همزن دستگاه هم کار نکند انرژی را در همه جای دستگاه پخش نمی کند و به خوبی کار انجام نمیشود،دلیل خرابی همزن بخاطر موتور و یا خراب بودن تسمه  مربوط می شود.

تعمیر مایکروفر ال جی در تهران

شما می توانید در صورت بروز مشکل برای دستگاه مایکروفر خود با متخصصان تعمیر مایکروفر ال جی تماس گرفته و مشکل را بیان کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای عیب یابی دستگاه شما حضور پیدا کنند و آن را در اسرع وقت برطرف نمایند.

درباره ی package-repair

مطلب پیشنهادی

تعمیر مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر سامسونگ در محل✅تعمیرات مایکروفر سامسونگ

تعمیرات مایکروفر سامسونگ متخصصان دکتر آچار برای ارائه بهترین خدمات به شما آماده هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button☎ تماس با ما